Aktualności

O firmie

O firmie

O firmie

Zajmujemy się prostą matematyką, a konkretnie odejmowaniem. Odjęcie każdego kilograma od Twojego ciała bardzo nas cieszy.
Oprócz tego, robimy wszystko abyście jedli jak najlepiej.
Doradzamy Ci, aby jedzenie, które zjadasz było odpowiednie.
Pomagamy Ci również organizować czas, po to aby było go więcej na proste przyjemności, takie jak ruch, jedzenie i odpoczynek.

 

Staramy się, aby przestrzeń w której odbywają się treningi była najlepiej dobrana do charakteru pracy. Z tego powodu związaliśmy się z cudownym miejscem, jakim jest fitness klub Evergym. Obszerna sala do treningu siłowego i aerobowego oraz kilkuset metrowa sala do crossfitu, gwarantują komfort naszym klientom a nam ułatwiają pracę. Czyste i przestrzenne szatnie dodatkowo wpływają na dobre odczucia trenujących z nami osób.

Jest jeszcze jeden aspekt współpracy z Evergym, którego nie można przecenić. Mowa o kawiarni Hello, znajdującej się przy fitnessie. Serwują tam dietetyczne posiłki i koktajle przygotowywane chwilę po złożeniu zamówienia. Strefa Wi-Fi oraz kominek opalany drewnem bukowym potęgują dobre doznania.

Written by

Od wielu lat zajmuję się zawodowo sportem i dietetyką. Pracuję z mieszkańcami Łodzi na siłowniach, bieżniach i innych obiektach sportowych. Chcesz poprawić swoją kondycję lub zgubić kilka kilogramów? Zadzwoń do mnie.