Aktualności

Maja jest osobą bardzo pracowitą. Nie było dotąd sytuacji, w której pokazała się z innej strony. Ciężko pracuje, angażuje się w to co razem próbujemy zrobić. Pilnuje swoich posiłków i prowadzi higieniczny tryb życia-dlatego jej wysiłek przyniesie zamierzone efekty.

1. Jaki jest cel Twoich ćwiczeń?
Głównie powrót do fajnej sylwetki, czyli zrzucenie „nadmiaru” – to raz, a dwa – fajnie jest mieć poczucie, że robi się „coś” dla siebie.

2. Czy odczuwasz lub zauważyłaś jakieś zmiany w swoim życiu po rozpoczęciu ćwiczeń?
Owszem tak, znacznie więcej energii i znacznie lepszy sen – to tak ogólnie. Apetyt – znacznie mniejszy, żeby nie powiedzieć wcale zaraz po treningu, a tak ogólniej to staram się pilnować i słuchać siebie, czy aby na pewno muszę teraz „coś wrzucić na ząb”?

3. Każdego dnia pokonujesz 70 km do pracy i 70 km z powrotem do domu. Jak w tej sytuacji znajdujesz motywację do treningu?
Przyznam, że nie było/ nie jest łatwo, ale poczucie, że to jest dla mnie i że traktuję to poważnie znacznie pomaga. Poza tym jeśli coś sprawia przyjemność (choć pozornie może się tego tak nie widać) to motywacja sama przychodzi.

4. Jak Ci się ze mną pracuje?
Pracuje mi się z Tobą bardzo dobrze, bo można sobie pozwolić na luz i dużą swobodę, ale i nie ma pobłażania a o to właśnie w tym chodzi.

Post Tags
Written by

Od wielu lat zajmuję się zawodowo sportem i dietetyką. Pracuję z mieszkańcami Łodzi na siłowniach, bieżniach i innych obiektach sportowych. Chcesz poprawić swoją kondycję lub zgubić kilka kilogramów? Zadzwoń do mnie.

No comments

LEAVE A COMMENT